O nás

Začalo to někdy v roce 2010 na jednom hudebním táboře, kde Vítek fungoval jako lektor a Pospec jako kuchař a nahrazovali chybějící bubeníky a zpěváky v řadách zúčastněných. Z táborové sestavy se ke dvěma jmenovaným přidal jenom basák Ruda(známý ze skupin: Grassův Pytel, Tatry, ACDC Revival atd..). Na Vítkovo doporučení se k sestavě přidal na kytaru jeho bratr Štěpán(zkušený progress rockový kopírátor King Crimson a jiných lahůdek prog rocku).

Hráli se písně různé a kapele se podařilo uplatnit mimo zkušebnu. Hrávalo se pro představu: Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Stepenwolf, Bad Company, Pearl Jam, Jimmy Hendrix….atd. (Bylo toho hodně).

Pak u piva přišel nápad? Co takhle nějakou tu kapelu co kopčíme udělat pořádně? Třeba by se to chytlo a lidi nato budou chodit. Hmmm tak ve hře zůstali čtyři možnosti? Alice In Chains, Pearl Jam, Creed, Stone Temple Pilots. Tak Alice vypadla (páč ten Stanley má ten hlas Vítku fakt trochu jinde), Creed (fuj křesťani 🙂 ), Stone Temple Pilots (to přece nikdo nezná) a Pearl Jam (kua Vítku dyť máš hlas jak ten Eddie). No bylo rozhodnuto. Už to chtělo jen sehnat kytaristu. Nakonec se chytl kluk jménem Jirka. Milovník Pearl Jam se ze začátku cukal, ale pak neodolal. První zkouška a bylo rozhodnuto.

Pak přišlo intenzivní zkoušení a poohlížení se po možnostech koncertů. Pearl Jam má písní jak nasetých, tak není a nebude sranda vybírat písně k naučení(přece jen jsou fakt dobří). Nakonec jsme zpytlíkovali písní na dva sety a vyrazily na první koncert jako předskokani podobným kopírákům Rolling Stones Revival. Po asi dvouminutové zvukovce se nám set podařilo dohrát bez žaludečních nevolností(záznam je v sekci media). A naše kariéra falešného českého Pearl Jamu se rozjela do světa…..:))

Vítek