+420774322566
vitjindrichovsky@gmail.com

Informace o akci v Rosicích

Informace o akci v Rosicích

Tradiční letní pivní festival s bohatou hudební pěnou, zařazen do seznamu nejlepších akcí široko daleko.

🎤Programem vás i letos bude provázet odvázaný moderátor s bílou hřívou Savana Savanovič. V odpoledním bloku vás naladí kluci z Hawaii Swing society a muzikant s kapelou v krabici rocker a moderátor rádia Beat Martin Kudla Kudlička. Na rodnou hroudu se vrátí Jarek Kronek s kapelou Alband. Překvápkem pro grunge pamětníky bude Pearl Jam Tribute Band – kapela The Fakers. Awake přerozená do Divé Báry to rozbalí kolem desáté a o klasický zábavový dojezd se postará kapela Tremolo. Na druhém nádvoří budou hrát do ouška kluci z Nočního proudu a ve středověké vesničce se bude postaru vařit pivo.

Zůčastněné pivovary: Rojc minipivovar Rozdrojovice, Stern Brno, Gajdoš Biskupice, Kamenické pivo MadCat, Topolský pivovar, Velkorakovský minipivovar, Hanácký pivovar, Chors Černotín, Pivovar Padochov, Pivovar Rosice

Vstupné 130 Kč v předprodeji v KIC Rosice, 150 Kč na místě. Platící účastníci mohou využít díky příspěvku partnerů festivalu mimořádnou poloviční slevu na vstupném do zámeckých expozic.

Ve stejný den se koná na úzkorozchodné železnici v Zastávce a ve Zbýšově putování s párou za horníky. Tož si skočte zafárat a pak to za náma přindite spláchnout dobrým pivem.

Těšíme se, že si ten skvělý hudební nášup užijete s námi.

Dej Bůh štěstí.